fbpx
 • Kurzy bunkových solí teraz aj ONLINE

 • BIOCHEMICKÝ SYSTÉM DR. SCHÜSSLERA

  Dr_Schuessler

  Dr. Wilhelm H. Schüssler (1821-1898)

  Štvordňový kurz je rozdelený na dva víkendy a jeho absolvovanie je nevyhnutné pre správne používanie bunkových solí a je tiež podmienkou na získanie veľkoobchodných cien na produkty Biomineral D6® a Biomineral Care.

  Systém základných a doplnkových bunkových solí predstavuje telu vlastné látky v potencii (riedení) D3 až D12. Definovaný bol Dr. Schüsslerom v 19. storočí a dodnes nesie jeho meno najmä v nemecky hovoriacich krajinách. Za viac než storočie sa tento systém rozšíril z Nemecka do celého sveta. Vďaka dlhej tradícii a rozšíreniu medzi lekármi, homeopatmi, farmaceutmi a liečiteľmi na celom svete, systém bunkových solí disponuje veľkým množstvom empirických znalostí.

  Náplňou kurzu je fyziológia dvanástich základných minerálnych látok, empirické poznatky o prejavoch ich nerovnováhy a deficitu, empirické poznatky o ich účinkoch, dávkovaní a tvárovej diagnostike. Tieto obsiahle informácie sú rozšírené o poznatky o farbách  a aspekty medicínskej astrológie. Súčasťou kurzu sú aj informácie o doplnkových bunkových soliach (stopové prvky) a praktická časť.

  Tento kurz poskytuje komplexné informácie pre prácu so systémom pre úžitok sebe, svojim blízkym alebo klientom. Doba trvania kurzu je 24 vyučovacích hodín (4 dni po 6 hodín).