• Zníženie cien múky Prazrnko od 29.1.2020

 • Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje

  1. Platba dobierkou

  Tovar zaplatíte kuriérovi pri dodaní v hotovosti (ReMax Courier Service, DHL Parcel) alebo platobnou kartou (DHL Parcel).

  2. Platba kartou cez internet

  Tovar zaplatíte štandardnou debetnou alebo kreditnou platobnou kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) na zabezpečených stránkach VÚB eCard ihneď po vytvorení a odoslaní objednávky.

  Po odoslaní objednávky, budete presmerovaní na zabezpečenú internetovú stránku, kde zadáte údaje o karte: číslo platobnej karty, dátum skončenia platnosti karty a kód CVV/CVC2 (posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku vašej karty). Ak máte kartu zabezpečenú pre platby cez internet, budete ešte pravdepodobne vyzvaní na zadanie hesla.

  Tieto informácie zadávate priamo do zabezpečenej platobnej brány VÚB eCard, ktorá zabezpečí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a e-shopu iba oznámi výsledok autorizácie. Autorizáciou platby sa vydá pokyn na okamžité vybavenie objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia vašej platobnej karty.

  Ceny prepravného

  Zásielky vám doručíme prostredníctvom kuriérskych služieb ReMax Courier Service alebo DHL Parcel priamo na adresu určenia do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky. Tento spôsob je najkomfortnejší a ponúkame vám túto službu veľmi výhodne, za 4 €.

  Navyše, v prípade, že hodnota vašej zásielky bude vyššia ako 120 €doručenie zaplatíme za Vás! Poplatky za balné neúčtujeme.

  Termíny doručenia

  Svoju zásielku dostanete zvyčajne v lehote dvoch pracovných dní po prijatí objednávky.