fbpx
 • KURZ BUNKOVÝCH SOLÍ ONLINE
  I. časť 18.-19.9.2021 ~ II. časť 16.-17.10.2021

 • Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje

  1. Platba dobierkou

  Tovar zaplatíte kuriérovi (ReMax Courier Service) pri dodaní zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou.

  2. Platba kartou cez internet

  Tovar zaplatíte štandardnou debetnou alebo kreditnou platobnou kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) na zabezpečených stránkach VÚB eCard ihneď po vytvorení a odoslaní objednávky.

  Po odoslaní objednávky budete presmerovaní na zabezpečenú internetovú stránku, kde zadáte údaje o karte: číslo platobnej karty, dátum skončenia platnosti karty a kód CVV/CVC2 (posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku vašej karty). Ak máte kartu zabezpečenú pre platby cez internet, budete ešte pravdepodobne vyzvaní na zadanie hesla.

  Tieto informácie zadávate priamo do zabezpečenej platobnej brány VÚB eCard, ktorá zabezpečí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a e-shopu iba oznámi výsledok autorizácie. Autorizáciou platby sa vydá pokyn na okamžité vybavenie objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia vašej platobnej karty.

  Ceny prepravného

  Zásielky vám doručíme prostredníctvom kuriérskej služby ReMax Courier Service priamo na adresu určenia do dvoch až troch pracovných dní od prijatia objednávky. Tento spôsob je najkomfortnejší a ponúkame vám túto službu veľmi výhodne.

  • Pri celkovej hmotnosti zásielky do 10 kg sú prepravné náklady 4,- €.
  • Pri celkovej hmotnosti zásielky 10 kg a viac sú prepravné náklady 6,50 €.

  Navyše, v prípade, že hodnota vašej zásielky bude vyššia ako 120 €doručenie, bez ohľadu na hmotnosť zásielky, zaplatíme za Vás! Poplatky za balné neúčtujeme.

  Termíny doručenia

  Svoju zásielku dostanete zvyčajne v lehote do dvoch pracovných dní po prijatí objednávky.

  Dátum aktualizácie: 23.04.2020